BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

code rush

Kas nematėt, pažiūrėkit, aš pats kažkaip buvau pražiopsojęs šitą dokumentinį filmą:
code rush

Rodyk draugams

Kompiuteriai ir rūgštis

Nežinau puslapio informacijos patikimumo, bet iš esmės smagu paskaityti:

That Jobs used LSD and values the contribution it made to his thinking is far from unusual in the world of computer technology. Psychedelic drugs have influenced some of America’s foremost computer scientists.

Psychedelic drugs, Markoff argues, pushed the computer and Internet revolutions forward by showing folks that reality can be profoundly altered through unconventional, highly intuitive thinking. Douglas Engelbart is one example of a psychonaut who did just that: he helped invent the mouse. Apple’s Jobs has said that Microsoft’s Bill Gates, would “be a broader guy if he had dropped acid once.” 

Well, žiūrint į Windows 7 darbalaukio fonus, panašu kad kai kas Microsoft’e irgi užsimeta rūgšties kartais (btw. Windows 7 pirmą kartą savo Windows naudojimo istorijoje iš tikrųjų naudoju darbalaukio fonus - nes komplektacijoje yra tokie, kad sunku atsispirti).

 Pilnas straipsnis čia.

P.S. Aš pats asmeniškai esu kategoriškai prieš visokių rūgščių vartojimą.

Rodyk draugams

MS ir Google

Perskaiciau komentarus po delfi straipsnio dėl MS ir Google peštynių ir susinervijau. “Duokit open source laisvę!”, “M$ šikniai!”, “M$ šūdas!”. Jeigu M$ šudas, tai tada 95% userių labiau patinka šudas nei nešudas. Pats asmeniškai esu užkietėjęs M$ naudotojas, nes jaunystėje teko išbandyti visokiausių ir open ir neopen sistemų, pradedant BeOS, Linux, Solaris ir baigiant Mac OS. M$ yra patogu ir manęs kitaip neįtikins niekas. Koks geriausias IDE? MSVS. Sakot Eclipse? As spausdinu klaviatūra greičiau nei Eclipse spėja reaguoti ir tai mane labai nervina. Jau girdžiu balsus, kad turėčiau save donwgradint, kad Eclipse su manim suspėtų. Open Office? Na nea. Pasilikit jį sau. Akmenim galėčiau užmėtyt žąsinus, kurie prie laiško prikabina konkurso specifikaciją Open Ofiso formatu. Tegu pirma spausdinimą sutvarko normaliai, o tai nė sutarties neina normaliai atspausdint. Tik neaiškinkit man kad aš nemoku elgtis su open ofisu ir todėl čia man neveikia. Arba veikia intuityviai arba must die. Beje, kažkada dirbau ir administravau 15 kompų su statistiniais useriais, taip kad ko gero daugiau open ofiso forumu teko perskaityt nei burnojantiems.


Nu ok, išsiliejau. Open source irgi turi savo vietą. Tikrai niekam nesiruošiu piršti MS. Jeigu nebūtų Open Source, pats MS šiandien ko gero atrodytų visai kitaip. Nemanau kad galėtum parsisiųsti nemokamai Visual C# Express. Nebūtų Mono. Nebūtų blogs.msdn.com. Nebūtų daug daug dalykų. Ir gerų dalykų.

Rodyk draugams