BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pasiūlymas Omnitel ir visiems kitiems, kurie siuntinėja sąskaitas

Kažkaip peržvelginėdamas sąskaitas supykau ant omnitel, eilinį kartą sąskaita nieko nesako.


Atkreipkit dėmesį, žvaigždutės kai kur išsirikiavę po keturias, įkainių informacijos nėra, kiekio informacijos nėra, žodžiu kažkokie skaičiai nuleisti iš oro ir gaunasi suma (šiaip tos informacijos nebuvimas sąskaitoje kiek suprantu yra įstatymo pažeidimas, na bet čia dar matysim ką atsakys omnitelis į laišką). Toks įspūdis, kad Omnitel nuo manęs kažką slepia, maža to, detali sąskaita kainuoja 5 litus be vieno cento (nors pagal įstatymą turėtų kainuoti sąnaudas, tai nesuprantu ant kokio brangumo pdf puslapių reikia spausdint, kad 5lt gautųsi :)Tai vat, einam prie reikalo - turiu pasiūlymą omniteliui ir visiems kitiems spameriams (autorines teises nebrangiai parduot galiu :) - būkit pirmas, kuris pradės siuntinėti šiuolaikiškas ir ką nors vartotojui sąkančias sąskaitas ir deklaruokit savo klientui skaidrumą ir atvirumą, manau tai svarbus akcentas bet kuriai save gerbiančiai kompanijai.


Ko trūksta dabartinėms sąskaitoms:


1) Aiškumo ir patogumo. Kodėl turėčiau eiti kažkur į internetą, kad pamatyčiau tai, ką galėčiau matyti iškart sąskaitoj? Kaip man suvokti daug nesigilinant kam aš išleidžiu daugiausiai, kokios mano išlaidų tendencijos?


2) Kuo daugiau informacijos - pdf puslapiai gi nekainuoja ir miško nežaloja (na jeigu neskaitysim kompiuterio resursų, reikalingų ištraukti/surašyti papildomus duomenis)


3) Naujesnės formos. Galima gi pdf puslapius ir paspalvuoti, ir pačia formą įdomesnę parinkti, gi praėjo daug laiko nuo to, kai sąskaitos buvo išrašinėjamos ranka į iš anksto subraižytą lentelę.


Kad žodžiai nebūtų žodžiais (labai greitas skečas, link kur galima būtų eiti, žinoma čia dar kgalima galvoti ir galvoti, stumdyti ir stumdyti): 

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Vytautas:

    Kai žinosi kiek ir už ką moki, galėsi taupyt t.y. mažint sąskaitas. Todėl omnitel nesuinteresuotas,kad žinotum už ką ir kiek moki.

  2. aha, aš nesenai užsiiminėjau indo darbu - iš detalios pdf ataskaitos skaičiavau, kam skambindamas daugiausiai pinigų sumoku. tingėjau laukti txt ataskaitos ir tikėtis, kad ji bus valgoma su exceliu…

Rašyti komentarą