BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Omnitel sąskaitos

Turbūt niekas neprisimena, bet kažkada rašiau, kad Omniteliui laikas susitvarkyt klientams siunčiamų sąskaitų formas. Nepraėjo nei metai ir Omnitel sugalvojo, kad reikėtų klientų paklausti, ką jie mano apie jų siunčiamų sąskaitų formą. Ta proga siūlau tiems, kurie dar nepabėgo pas kitus, paimti ir užpildyti tą jų apklausą, kad bent jau įsivaizduotų, kokią nuomonę apie jų siunčiamas sąskaitas yra susidarę klientai. Kai sutvarkys sąskaitas, pereisim prie apmokamo supporto telefono numerio klausimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. TRR:

  GFFF

 2. Eugenijus Gedutis, Omnitel:

  Sveiki, Giedriau,
  Ačiū labai už Jūsų pastabas ir pasiūlymus dėl Omnitel sąskaitų aiškumo. Tai šiuo metu yra sritis, ties kuria aktyviai dirbame. Matome, kad šiuo klausimu turite konstruktyvių idėjų, todėl norėtume Jus pakviesti į Omnitel klientų focus grupę, kurios tema ir būtų galutinis sudėliojimas, kokios gi turėtų būti aiškios ir suprantamos sąskaitos Omnitel klientams. Atsiųskite, prašom, savo kontaktus el. paštu e.gedutis@omnitel.net ir galėsiu papasakoti apie visas detales.

 3. grazina:

  pasakikit kai susimoketi uz omnitelio paslaugas,saskaitu turbut pastu nebegausim.

 4. Remigijus Poskus:

  sveiki,as “omnitelyje”esu abonentas,esu paemes kompiuteri issimoketinai,omni conect interneta ir paprasiau,kad man visas saskaitas sudetu i viena bendra,nes as esu sudares banke debetine sutarti.Patogiau moket,bet galetu buti saskaitos israsytos,taip:saskaita uz kompiuteri,uz telefona,uz interneta…ir pabaigoj,uz viska bendrai.Nes kai as nuejau i salona,kazko pasiteiraut,man pasake kad uz telefona gavau papildoma pokalbiu valanda ir abonentinis mokestis bemaz per puse sumazejes,cia,zinoma labai gerai,bet jei nebuciau nuejes,taip nieko ir nezinociau!!!

Rašyti komentarą