BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Misija neįmanoma - pranešimas apie klaidą/pasiūlymą microsoft

Tenka paskutinėmis dienomis žaisti su WebDAV ir pastoviai laipioju ant grėblių.
Paskutinė problema - WebDAV web aplanke negaliu sukurti App_GlobalResources ir panašių “nesaugių” aplankų.


Kaip ir išsiaiškinau, kad tai yra aspnet_filter.dll darbas, bet nėra būdo jo išjungti konkrečiam folderiui (realiai tai nelabai matau būdą išjungti ir konkrečiam websaitui).


Galvoju padarysiu gerą darbą - papinginsiu Microsoft, gal jie turi kokį sprendimą.


Google tuo klausimu nelabai padėjo:Kažkada submittinau bugus į connect.microsoft.com, kažkaip jeigu jau MS nori, kad kas nors submitintų bugus, tai galėtų akivaizdžiau parodyti, kur reikia eiti, nes “see similar bugs” yra ne mano pagrindinis tikslas:Dar kiek pabrowsinau, bet taip ir neradau, kaip submitinti Windows 2003 bug'ą.


Tada google įvedžiau tiesiog “Windows 2003″, iš ten patekau į Windows 2003 pagrindinį puslapį, dar keli spustelėjimai ant “support”, “online support” ir panašiai ir bum toks puslapis:Apie kokius pinigus mes čia kalbam, aš noriu tik pranešti apie klaidą (nors šiaip ir esam auksiniai partneriai, bet yra ir paprastų žmonių, kurie gali rasti klaidas)? Btw, paspaudus mygtuką užklausos pateikimas internetu taip ir nesuteikė galimybės nurodyti, kad esam MS auksiniai partneriai ir užregistruoti pranešimą nemokamai.


 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą