BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Microsoft DevDays’09

Parėjo milžiniškas informacijos kiekis, nežinau kiek kam jis buvo naudingas (manau daugeliui buvo naudingas, ypač tiems, kurie sėdi prie senų projektų ir neturi kada žiūrėti į naujoves), pora nuotrupų, kurių negirdėjo auditorija:


1) Su .NET 4.0 išleidimo data nieko aiškaus. Vienu momentu pranešėjas (http://blogs.msdn.com/lukad/default.aspx) užsiminė, kad bus už dviejų mėnesių, kitą kartą - kad sekantį pusmetį, o kai paklausiau negi išeis pirmiau Windows 7, atsakė, kad greičiausiai bus atvirkščiai


2) Tai taip sprendžiant, Windows 7 turėtų pasirodyti vasaros pabaigoje, jeigu spės, .NET 4.0 pasirodys kartu


3) Azure kainų dar nėra ir greičiausiai jos bus paskelbtos per PDC rudenį, apie tą laiką planuojama ir galutinė versija


4) Lietuvoje yra kas hostina Windows 2008 - Baltneta. Bėda ta, kad hostina ne kaip virtualų dedikuotą serverį, o virtualūs dedikuoti serveriai tik su linux (na bent jau sprendžiant iš tinklapio, bet kuriuo atveju su hostex akcija jų windows 2003 virtualus dedikuotas serveris kaip ir beveik dvigubai pigesnis už baltnetos linuxinį virtualų dedikuotą serverį), na o bet tačiau labai taupantiems nebloga kaina (25lt/mėn minimalus planas).


5) Įdomu būtų pamatyti dar kartą slaidus, jeigu neklystu, po to, kai uždaviau vieną klausimą, vienas slaidas dingo :)


6) Kas su tais spalvotais keturiais ženkliukais ant marškinėlių/slaidų? Atsibodo langams vėliava?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (3)

  1. Tai standartinis Developer and Platform Evangelism logo - http://keithpij.com.dnnmax.com/Portals/0/dpe-logo.png

  2. Domantas:

    Gaila, kad negalejau sudalyvauti. Bet kadangi buvau beveik visas perziurejes MIX prezentacijas, tai nusprendziau kad cia nedidelis praradimas. Aciu tai pirmas postas, kuris informavo apie DevDays. (tiksliau mano pirmas aptiktas postas) Nu del hostingo, tai siulyciau godady.com - cia uzsienio kompanija. Kainos patrauklios.

  3. dziedrius:

    godady.com - dedikuoti virtualus serveriai ten brangus.

Rašyti komentarą