BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kur aš dingęs?

Paskutinis įrašas šiame bloge buvo daugiau kaip prieš tris mėnesius, nelabai ką rašau ir kitur, kame reikalas? Reikalas tame, kad įvyko daug dalykų:

- Visų pirma, tai pakeičiau darbą. Pasikeitimas buvo kardinalus, tai nebuvo persėdimas prie kito kompiuterio, kitame kabinete. Likau programuotoju, vis dar programuoju .NET, bet nauji žmonės, naujos technologijos, nauji uždaviniai ir naujas projektų valdymo būdas daro savo.

- Kiek leidžia laikas, aktyviai padedu įsukinėti naują projektą - nedaryk pats, išsikviesk meistrą į namus. Anksčiau daugiau dirbau su integracijomis ir web projektais, kuriems visai arba nelabai buvo įdomus google reitingas (tiesa buvo viena išimtis, bet ten SEO buvo ne mano reikalas), čia daug naujos patirties. Kol kas sekasi visai neblogai, užsakymų turim, klientai patenkinti, gimsta nauji planai. Kalbant apie užsakymus, kol kas gaunam labai daug nestandartinių, apie kuriuos kurdami puslapį net nepagalvojome. Seniai buvau čiupinėjęs PHP, buvo proga pačiupinėti vėl, pažiūrėti kiek paėjo į priekį.

- Kaip žinia - žiema yra konstravimo metas. Šiuo metu labai iš lėto gimsta mini šio gražuolio kopija:

Jeigu viskas eisis pagal planą, ši kopija dar turėtų ir skristi :)

O dėl blogo ateities - nežinau. Realiai yra mintis kraustytis į savo domeną ir atsidėti tik sausiems įrašams apie .NET, nes dabar kaip ir pamatau naujų dalykų ir norėtųsi tuos įspūdžius fiksuoti, na bet pažiūrėsim kaip čia iš tikrųjų viskas bus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Evaldas D.:

    Blogai LT kalba apie .NET’ą tikrai vertingas dalykas… :)

    Sėkmės konstruojant !

  2. Geras straipsnis ! :)

Rašyti komentarą