BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Klimato atšilimas ir pinigai

Ką daryti, kai nėra su kuo rimtai kariauti, o kai užpuldinėji kitus už nieką ar praktiškai nieką, pyksta savi?

Sugalvoti kitokį priešą - pvz. juo gali būti klimato atšilimas. Kodėl priešo turėjimas yra gerai? Todėl kad tai suvienija naciją, jeigu imamasi aktyvių veiksmų - išsijudina pramonė ir panašiai. Vat klimato atšilimas tai ypač išjudino pramonę - tai jūra pozicionavimo idėjų:

- mūsų gaminami automobiliai mažiau išmeta CO2 į aplinką, laikas savo seną keisti į žalesnį - t.y. mažiau didinantį klimato atšilimą. O kur dingsta senasis automobilis? 9 iš 10 atvejų jis atitinka mažesnes pajamas turinčiam, gal kiek toliau nuo tavo gyvenamosios vietos, ir toliau teršia orą, neturiu skaičių, bet manau co2 sumoje gaunasi daugiau nei iš pradžių. Vėlgi, kiek co2 buvo išskirta norint pagaminti naująjį automobilį.

- mūsų gaminamos lempos reaguoja į mėnulio šviesą - esant mėnuliui šviečia mažiau intensyviai. Įdomu per kiek laiko atsipirks energija, kuri buvo reikalinga pagaminti naujoms lempoms ir senų utilizavimui - gal tiesiog senosios galėjo pastovėti kokius 20 metų už tą skirtumą?

Pavyzdžių yra daugiau, ir manau dar ne visi spėjo pasigauti klimato atšilimo pozicionavimo idėją - vadinasi pavyzdžių bus dar daugiau, nes tai puiki proga išjudinti suvartojimą pasitelkiant kilnią istoriją.

Kas juokingiausia, kad aktyviausi visame tame yra amerikiečiai, kurie ilgiausiai nepasirašė sutarties dėl priemonių pramonės taršai riboti ir kad labiausiai jie orientuojasi į namų rinką, kurios įtaka mano supratimu gerokai mažesnė nei pramonės.

Ir apskritai, labai gera kalba panašia tematika - čia.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rašyti komentarą