BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Daug visokiausių naujienų Microsoft fronte

Paskutiniu metu visai neturiu laisvo laiko prisėsti prie kompiuterio (skraidymo sezonas visgi už lango), todėl labai trumpai ką pražiopsojau:

- Windows 7 RC. Namie sukasi Windows 7 beta (į lietuviškos betos programą taip ir nepapuoliau), kiek suprantu jeigu nenoriu nemalonumų, reikėtų pereiti prie RC (ką ir padarysiu savaitgalį). Kadangi beta veikė labai stabiliai - neturėjau nei vieno lūžimo (buvo kažkiek suderinamumo problemų, bet ne tiek, kad trukdytų gyventi, o į pabaigą ir tos problemos išsisprendė - ir ATI draiverius perdarė ir DeamonTools versiją Windows 7 išleido), tai labai ir nepuoliau keist į RC. Vienintelė likusi problema yra optinis garso išėjimas, bet ta problema daugiau mažiau egzistavo nuo Windows XP laikų, nepatogumas tas, kad norėdamas į receiverį gauti AC3 turiu leisti media per GraphEdit programą, kuri yra iš Windows SDK ir skirta daugiau debuginimui nei naudojimui vietoj grotuvo :) Šiaip ar taip, greičiausiai čia ne Windows 7 problema, nors su Windows Vista buvau pasiekęs stadiją, kai veikė normaliai su normaliais grotuvais, bet nei aš prisimenu kaip taip padariau nei google yra tikslios instrukcijos :) Jau paskelbta ir galutinė WIndows 7 išleidimo data, kiek vėliau nei tikėjausi, bet manau laikas labai greitai prabėgs.

- Visual Studio 2010 beta. Labai knieti pamaigyti, kas ir kaip ten, bet realiai laiko tam kaip ir nebuvo dar, buvau pasileidęs virtualioj mašinoj, bet labai minimaliai. Mačiau tik kad ASP.NET MVC projekto template nėra įdiegiamas pagal default. Kažkaip pirmas įspūdis kad šitoje versijoje norėjo pereiti prie WPF, o sekančioj jau žiūrės ką iš to WPF išspausti, nes tikras WPF langas yra tik naujo projekto sukūrimas, o kitur tai nelabai WFP’iškai viskas atrodo(bent jau lyginant su Expression produktais).

- Gizmodo šurmuliuoja apie naująją Microsoft žaidimų platformą. Nors nebežaidžiu jau keli metai (neskaitant skrydžių simuliatoriaus, bet jis valdomas per specialią įrangą), projektas atrodo labai įdomus. Eilinį kartą Microsoft neatrado nieko naujo, tiesiog apjungė ir išgrynino tai, kas jau egzistavo (kalbant apie technologinę pusę) ir sugalvojo daug naujų įdomių pritaikymo būdų (man asmeniškai patiko idėja su lenktynių žaidimu ir padangos keitimu).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą